درباره ما

مختصری در مورد هولدینگ جاوید

هولیدنگ جاوید با مدیریت اکبر گندمکار در آغاز سال 1386 با تاسیس شرکت آریافزان خلیج فارس فعالییت خود را در زمینه تحقیق، توسعه و پرورش انواع مرجان های زینتی و ماهی های آکواریومی آب شور آغاز نمود.محققین ما رفته رفته با گذشت زمان موفق تکثیر مرجان ها در سطح آکواریوم و در پی آن استخراج آنزیمی از دل مرجان ها که در زمینه های دارویی  . همچنین به جهت تکثیر مرجان های با کیفیت این نیاز را در مجموعه دیدیم تا نور هایی هوشمند با طیف نوری خورشید تولید کنیم که موارد ذکر شده باعث پایه گذاری دو شرکت زیر مجموعه دیگر با نام های تجاری اسپیور و تولیتی گردید.

درباره دلفیران

مختصری در مورد دلفیران

شرکت آریا فزان خلیج فارس (دلفیران) یکی از بزرگترین واردکننده ماهیان زینتی، گونه های مرجانی و تجهیزات آکواریوم آب شور در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1385 با مدیریت آقای اکبر گندم کار آغاز به کار کرده است. دلفیران با دارا بودن نمایندگی از بزرگترین شرکت ها و قطب های صنعت آکواریوم جهان مجموعه ای کامل و متنوع از محصولات مورد نیاز برای راه اندازی، نگهداری و دکوراسیون انواع آکواریوم آب شور را در اختیار دارد. به جرات می توان گفت شرکت آریا فزان خلیج فارس (دلفیران) حرفه ای ترین شرکت در زمینه راه اندازی و نصب آکواریوم های آب شور (به خصوص آکواریوم های تپه مرجانی) و فروش ماهی آب شور در ایران می باشد.

درباره اسپیور

مختصری در مورد اسپیور

گروه بهداشتی آریا رهاورد بهنود، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با مطالعه در زمینه عملکرد نانو تکنولوژی بر میکروارگانیسم های پاتوژن و غیر پاتوژن آغاز نموده است.

در ادامه این گروه دانش بنیان توانست، برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران زمین علوم بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی و شیمی را در قالب تولید محصولات آرایشی و بهداشتی به کار گرفته و در نهایت موفق به تولید فرمولاسیونی منحصر بفرد برای استفاده در ترکیبات پایه ضدعفونی کننده ها، پاک کننده ها و شوینده ها گردد که این امر، موجب ایجاد وجه تمایزی بنیادین، میان محصولات این مجموعه و سایر محصولات مشابه آن در بازار شده است.

درباره تولیتی

مختصری در مورد تولیتی

گروه آریا هوشمند سازان مجموعه ای صنعتی می باشد و به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ جاوید است که با شرکت های متعدد صنعتی، در زمینه های مختلف مهندسی، تولید تجهیزات هوشمند الکترونیکی و اجرای هوشمندسازی ساختمانها و کارگاهها همکاری دارد.

این شرکت از سال 97 در زمینه هوشمند سازی و IOT با تیمی متشکل از جوانان متعهد و متخصص تحقیقات خود را آغاز کرده، و با طراحی و تولید زیر ساخت نرم افزاری پا به عرصه تولید طیف وسیعی از تجهیزات هوشمند نهاده است.

هدف این شرکت در ابتدا ایجاد اشتغال و خودکفایی در تولید تجهیزات هوشمند و کاهش خروج ارز از کشور می باشد. گروه صنعتی آریا هوشمند سازان اطلس در صدد است تا با تولید محصولات با کیفیت با شرکت های خارجی رقابت نموده و درصد قابل توجهی از بازار جهانی را نیز جذب نماید.

01
فروش

بهترین تیم های فروش مستقر در واحد های فروش با دیدگاه روانشناسی بازار

02
بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازار یابی رسانه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام، تلگرام،واتس آپ، وبسایت ها

03
تحقیق و توسعه

تیمی متشکل از زبده ترین افراد مستقر در واحد های تحقیق و توسعه (R&D)

چرا هلدینگ جاوید

با یک متخصص کار کنید
شرکت هلدینگ جاوید

هلدینگ جاوید با هدف ارتقاء سطح فرهنگ ایران در راستای فرهنگ و تکنولوژی جهانی فعالیت خود را آغاز کرد

پروژه های انجام شده 70%
مشتریان فعال 80%
رضایتمندی مشتریان 90%
مشتری های فعال
+
پروژه های انجام شده
+
کارشناسان تیم
+
سال های شکوهمند
+
تیم حرفه ای

با تیم رهبری ما ملاقات کنید

اکبر گندمکار

اکبر گندمکار

مدیرعامل شرکت هلدینگ جاوید
زهرا پیمانه

زهرا پیمانه

معاونت بازاريابي و فروش ديجيتال
تکتم حمیدی

تکتم حمیدی

مدیر بازرگانی
محسن آبداری

محسن آبداری

مدیر مالی هلدینگ جاوید
فاطمه گندمکار

فاطمه گندمکار

مدیرعامل اسپیور
رضا خوان یغما

رضا خوان یغما

مدیرعامل تولیتی
هادی سعیدی

هادی سعیدی

مدیر فروش اسپیور
سمیه نقی پور

سمیه نقی پور

مدیر رسانه های اجتماعی و طراح گرافیک
مرتضی آبداری

مرتضی آبداری

مدیر مالی اسپیور
مریم نظریان

مریم نظریان

مدیر مالی تولیتی
روح ال... غفوری

روح ال... غفوری

مدیر تحقیق و توسعه تولیتی
مارال فکور خصال

مارال فکور خصال

معاونت فروش اسپیور
جواد گندمکار

جواد گندمکار

مدیر عامل آریافزان خلیج فارس